Mobilní aplikace
Ahoj, jsem Frenkee Ahoj, jsem Frenkee
>Zpětná vazba

Ahoj, jsem Frenkee

Tvůj online finanční expert

Nejsem jen další nudný porovnávač, kam musíš zadat telefon a e-mail, abych ti dal vůbec nabídku. Zajímá tě jen kalkulace? Není problém. Chtěl bys z kalkulace rovnou smlouvu? Beze všeho. Nebo hledáš jen radu? Máš ji mít.

 • Dělám jen to, co si přeješ, a hlavně, kdy si přeješ. Nebudu tě otravovat, jestli už ses rozhoupal a kdy podepíšeme “smlouvičku”. Až se rozhodneš, tak ti budu k dispozici.
 • Chci, aby finance byly i pro laika jednoduché a srozumitelné. Žádné výrazy, kterým bys nerozuměl. Vždy s tebou budu jednat narovinu.
 • Samozřejmě jsem certifikovaný ČNB a sám mám pojištěnou profesní odpovědnost na 1 380 000 EUR. Také mám pečlivě zpracovanou veškerou právní dokumentaci, jako třeba GDPR, kterou najdeš v patičce v sekci Zákaznický servis.
Jak to funguje?

Jak to funguje?

Na základě několika údajů, které zadáš do kalkulačky, vyberu tu nejvýhodnější nabídku na trhu. Do své nabídky jsem už vybral z každé oblasti ty nejférovější partnery, od kterých mám navíc nabídky, které jinde nedostaneš.


Umím toho mnohem víc

Zapomeň na štosy papírů. U mě budeš mít vše uložené v elektronické podobě. Když budeš chtít, vytvořím ti vlastní profil, kde budou všechny tvoje smlouvy přístupné, kdykoliv si vzpomeneš. Pokud chceš, tak si ke mně můžeš nahrát i svoje stávající smlouvy. Ať už je to pojištění auta, hypotéka nebo životko. Stačí si smlouvu naskenovat a nahrát do profilu. A když budeš chtít, tak se na smlouvu mrknu a napíšu ti k ní hodnocení, abys věděl, za co opravdu utrácíš své peníze.

Umím toho mnohem víc

Nedělám to zadarmo, ale rád se dělím s potřebnými

Nedělám to zadarmo, ale rád se dělím s potřebnými

Ptáš, co z toho mám já? Z každé smlouvy, kterou si u mě vytvoříš, dostávám odměnu od partnerů. Peníze pak používám na vylepšení svých služeb. Vždy se ale podělím s těmi, co finanční podporu skutečně potřebují. Ať jsou to děti, senioři, lidé s postižením nebo zvířata v útulcích.

O tom, koho podpořím, můžeš rozhodnout i ty. Z několika projektů nechám své zákazníky vybrat, kam peníze pošleme.


Za Frenkeem stojíme my

Frenkee není jen další nudný porovnávač, kam se musí zadat telefon a e-mail, abyste vůbec viděli nabídku. Nejde nám o to, dostat vás do nekonečného kolotoče otravných telefonátů. Děláme to jinak. Dáváme rady, tipy a férové nabídky až v okamžiku, kdy sami uznáte za vhodné. Více o Frenkeem...

Máme veškeré povinné zkoušky ČNB.

Skrze Frenkeeho vám předáváme ověřené zkušenosti.

I když jsme online portál, jsme vám osobně k dispozici.

 • Za Frenkeem stojíme my
 • Za Frenkeem stojíme my

  Jirka

 • Za Frenkeem stojíme my

  Veronika

 • Za Frenkeem stojíme my

  Helena

 • Za Frenkeem stojíme my

  Renata

Frenkee v médiích

Frenkee v médiích

Podívejte se, co píšou a říkají o Frenkeem média, a nahlédněte pod pokličku projektu s jeho CEO Jiřím Hluchým. Dozvíte se, jak vám Frenkee pomůže pohodlně a online zařídit pojistky, hypotéku nebo chytře investovat. Prohlédnout všechny zprávy o Frenkeem...

Pro média

PR oddělení


Jen prověřené nabídky

Spolupracuji jen s institucemi, se kterými mám dobré zkušenosti.

Vše sjednáte online

Umím sjednat víc než cestovko nebo pojištění auta. Jen u mě vyřešíte i hypotéky, životko, investice a finanční plán.

Starám se i po sjednání

Moje snažení nekončí podpisem smlouvy. Postarám se o aktuálnost smluv a doporučím včas změnu.

Mluvím narovinu

Žádné vytáčky a líbivé řeči. Na to jsou tady jiní. Vše bude přesně tak, jak jsme se domluvili.