Mobilní aplikace
Frenkee soutěží a pomáhá se Zdravotním klaunem Frenkee soutěží a pomáhá se Zdravotním klaunem
Frenkee soutěží a pomáhá se Zdravotním klaunem

Frenkee soutěží a pomáhá se Zdravotním klaunem

Pro veselejší Vánoce v nemocnicích

Teď už všichni pomalu myslí na Vánoce, ale ne každý je může prožít doma s rodinou. Těm, kteří je tráví v nemocnicích nebo hospicech, pomáhá už dlouhé roky zpříjemňovat čas, a nejen ten vánoční, dobročinná organizace @zdravotniklaun. A právě tuto organizaci s vaším přispěním teď chceme podpořit. Jediné co pro to musíte udělat je splnit podmínky projektu:

Víc informací najdete u poslední fotky na tomto profilu od 4. listopadu od 20 hodin.

Za každého zapojeného věnuje Frenkee finanční podporu a ceny pro soutěžící

Ve zkratce - čím více lidí se zapojí, tím vyšší částku Frenkee věnuje. Kromě finanční podpory Frenkee věnuje do soutěže také ceny, jako jsou roční cestovní pojištění, pojištění odpovědnosti, trička, batůžky a další předměty.

Kdo je Zdravotní klaun?

Asi jste o Zdravotním klaunovi už slyšeli, ale tady je jeho krátké představení, jak ho popsali sami klauni:

Rozdáváme radost a smích nemocným dětem, osamoceným seniorům, ale i zdravotnickému personálu a blízkým lidem v jejich okolí. Od roku 2001 měníme atmosféru ve zdravotnických zařízeních, v domovech pro seniory, hospicech i domácnostech. Speciálně vyškolení Zdravotní klauni pozitivně působí na psychickou pohodu dětí i dospělých, a přispívají tak ke zlepšení celkového zdravotního stavu. Naše programy pro děti, seniory a dospělé vhodně doplňují léčebné procedury a stimulují malé i velké pacienty k aktivnímu přístupu k životu a pozitivnímu myšlení. Podporujeme snahu pomáhat druhým napříč všemi generacemi. Šíříme základní myšlenku pomoci jako zcela přirozené součásti života každého z nás.

Pokud byste chtěli Zdravotního klauna podpořit víc než jen v této soutěži, tak navštivte web www.zdravotniklaun.cz, kde najdete všechny možnosti, jak pomáhat.

Pojďme spolu udělat hezkou věc a podpořit lidi, kteří naši pomoc opravdu potřebují.